Добова оренда квартир в Донецьк

22 пропозицій

Донецьк
Шахтарська столиця України знаменита в першу чергу чудовимфутболом. Побувати на Донбас –Арені  хочуть не тільки українці , але і європейськівболівальники. Приїжджаючи на матчі зручно щодобово зняти квартиру білястадіону , щоб провести час зі смаком і максимальними зручностями. Каталогдобових квартир від господарів на
allflat.com.ua  готовий вам запропонувати багато варіантів врізних цінових категоріях. Переконайтеся самі!
Самому Донецьку трохи більше 100 років , тому ви тут непобачите давніх українських укріплень чи історичних пам\'яток . Але це неозначає , що в Донецьку немає чого подивитися! Якщо ви думаєте , що Донецькпохмурий промислове місто посеред , якого збудований непристойно дорогою івеличезний стадіон , поспішаємо вас переконати , що це не так.
У Донецьку безліч  фешенебельнихресторанів , красивих фонтанів , елітних бізнес і торгових центрів , а такожрозкішних багатоповерхових новобудов. Нерухомість в Донецьку користуєтьсявеликим попитом , і ви можете зняти елітні апартаменти щодобово або погодинно зпрекрасним видом з вікна. Тут можна замовити додому піцу , суші , сходити вкафе або пропустити в барі пару коктейлів , провести ніч в модному клубі.Сучасний інтер\'єр , зі смаком підібрані кольори , вся необхідна побутоватехніка , wi - fiі центр міста в крокової доступності.
Приїжджаючи в місто на поїзді , ви побачитереспектабельний Центральний залізничний вокзал. Класична радянська архітектура, але акуратно реконструйована в 2011 році у відповідності з європейськимистандартами . Чимало цьому посприяло проведення в Україні футбольногочемпіонату  Євро -2012 , за що йомувелика подяка . Звідси ви можете дістатися на таксі або поїхати на авто зводієм , зарезервованому для вас господарями квартири.
Зняти квартиру щодобово в Донецьку на  
allflat.com.ua - це великі переваги.Ви не переплачуєте посереднику і не підпорядковуєтеся готельним правилам.Квартира у вашому розпорядженні , а також  Інтернет , кабельне ТБ , гарячий душ і чистіпухнасті рушники. Зверніть увагу , що всі фотографії , представлені на сайтіреальні. Ви можете бачити відгуки про ту  чи іншу квартиру, а також залишити свій . Задопомогою фільтра зручно вибрати кількість кімнат і спальних місць , інтуїтивнозрозумілий інтерфейс сайту відразу розташовує до себе.
Подорожуйте по- європейські ! Не забудьте зняти квартиру щодобовона  
allflat.com.ua  і відправитися дивитися визначні пам\'яткиДонецька. Крім ФК Шахтар , Донбас славен майстерними ковалями . Якщо вампощастило зняти квартиру в центрі у господарів , а районі вулиці Артема , товідвідайте парк кованих фігур. Тут можна застрягти на декілька годин!Незвичайне майстерність донецьких ковалів разюче - алея зодіаку , алея дитячихказок , альтанка закоханих і безліч інших красот. Перші фігури були встановленів 2001 році , а сьогодні цифра перевалила далеко за 200 ! Щорічний фестивальковальства поповнює парк - вироби - призери залишаються тут на ПМЖ. Парк щоднязбирає безліч  гуляючих . Не відмовтесобі в такому задоволенні .
Якщо вам захотілося перекусити , відправляйтеся внайбільший торговий центр міста - « Донецьк- сіті» , де можна знайтиресторанчик на будь-який смак і гаманець. Тут же можна відвідати кінотеатр абобоулінг. Для подорожуючих з дітьми є чудово обладнаний ігровий комплекс , деможна залишити чадо на піклування нянь і аніматорів.
Розглядаючи карту України , можна і не помітити річкуКальміус , на якій розташований Донецьк . Насправді вона прекрасна , а вздовжкорою розташувалася набережна - улюблене місце відпочинку жителів Донецька.Якщо ви футбольний вболівальник , що не відмовте собі в задоволенні приєднатисядо екскурсії на «Донбас - Арену ». Вас чекає захоплююче проведення часу - відмузею ФК Шахтар до роздягалень футболістів. Якщо на екскурсію часу немає , топропонуємо вам зняти квартиру щодобово з видом на стадіон. Вночі він горитьсиньо -жовтими вогнями , які відображаються в річці.